Produkt Polski
Produkt Polski
Skontaktuj się z nami biuro@prozi.pl +48 536 491 657

Koordynator ds. sprzedaży i współpracy

Wyobraź sobie pracę w miejscu, gdzie innowacje spotykają się z tradycją , wśród ludzi będących prawdziwymi pasjonatami rolnictwa, gdzie możesz liczyć na wparcie ekspertów, a rozwój zawodowy zależy przede wszystkim od Ciebie.

W PROZI stawiamy na otwartą komunikację i współpracę, co pozwala nam tworzyć miejsce, w którym Twoja praca MA znaczenie. Zakład został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju i utrzymaniu efektywności na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji pasz i premiksów dla zwierząt hodowlanych. Wykorzystujemy najnowsze technologie i innowacyjne, zautomatyzowane procesy produkcyjne, aby zapewnić bezpieczne produkty dla polskich gospodarstw.

Poszukujemy pasjonata rolnictwa, który ożywia swoją determinacją i profesjonalizmem, chce przełamywać granice sprzedaży poprzez innowacyjne rozwiązania jako Koordynator ds. Sprzedaży i współpracy z dystrybutorami.

 

Osoba, która dołączy do Naszego Zespołu będzie odpowiedzialna za:

 

 • Budowanie (rekrutację) i koordynację pracy zespołu doradców żywieniowych, zajmujących się obsługą serwisową Klientów
 • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, negocjację warunków oraz zawieranie umów handlowych
 • Wprowadzenie nowej marki na rynek oraz sprzedaż jej produktów
 • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez kontakt z Klientem, pracę zgodną ze standardami
 • Badanie otoczenia konkurencyjnego -analiza rynku w celu opracowywania strategii sprzedażowych
 • Inicjowaniem i podejmowaniem decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
 • Współtworzenie oferty produktowej dopasowanej do Klienta
 • Współpracą z zarządem firmy, działem marketingu i innymi działami
 • Udział w spotkaniach podsumowujących oraz raportowanie wyników pracy zespołu

Poszukujemy osoby, która ma doświadczenie zarówno w zarządzaniu zespołem jak i sprzedaży, a także bardzo dobrze zna branże rolniczą, w szczególności rynek pasz. Zależy nam, aby osoba dołączająca do Zespołu miała zdolności negocjacyjne, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania długofalowych relacji biznesowych, była zaangażowana i potrafiła realizować wyznaczone sobie cele, ma łatwość w nawiązywaniu kontaktów, swobodę w pracy zespołowej oraz umiejętności rozwiązywania konfliktów. Ponadto charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, bardzo dobrze obsługuje pakiet Office (Word, Excel, Power Point) i posiada czynne prawo jazdy kat. B.

Informacje praktyczne:

 

 • Sprzęt niezbędny do wykonywania swoich obowiązków (laptop, telefon, samochód)
 • Miejsce pracy: centralna oraz północno-wschodnia część Polski oraz siedziba firmy
 • Miejsce pracy: Krasnosielc, pow. makowski
 • Umowa o pracę oraz jasne zasady wynagradzania w oparciu o system prowizyjny
 • Praca na samodzielnym stanowisku we współpracy z przełożonym oraz innymi osobami w zespole
 • Możliwość udziału w szkoleniach oraz dodatkowych projektach, jak organizacja i uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, a także dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego.

W pracy kierujemy się takimi wartościami jak sumienność, samodyscyplina, odpowiedzialność i zaangażowanie, uczciwość, lojalność, poufność, a także szczerość i wzajemny szacunek. Ważne jest dla nas, aby osoba dołączająca do zespołu charakteryzowała się podobnym podejściem do wykonywanych obowiązków.

Informacje kontaktowe:

 

Więcej szczegółów dowiesz się pod numerem 791 309 209, a jeśli chcesz abyśmy to my skontaktowali się z Tobą – wypełnij formularz poniżej w tytule wpisując Koordynator ds. sprzedaży i współpracy.

Pamiętaj o zawarciu w CV klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Czekamy na Twoje CV