Produkt Polski
Produkt Polski
Skontaktuj się z nami biuro@prozi.pl +48 536 491 657

Kierownik produkcji

Wyobraź sobie pracę w miejscu, gdzie innowacje spotykają się z tradycją , wśród ludzi będących prawdziwymi pasjonatami rolnictwa, gdzie możesz liczyć na wparcie ekspertów, a rozwój zawodowy zależy przede wszystkim od Ciebie.

W PROZI stawiamy na otwartą komunikację i współpracę, co pozwala nam tworzyć miejsce, w którym Twoja praca MA znaczenie. Zakład został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju i utrzymaniu efektywności na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji pasz i premiksów dla zwierząt hodowlanych. Wykorzystujemy najnowsze technologie i innowacyjne, zautomatyzowane procesy produkcyjne, aby zapewnić bezpieczne produkty dla polskich gospodarstw.

Twórz przyszłość własnymi rękoma – dołącz do nas i zarządzaj zespołem osób pracujących na produkcji!

 

Szukamy osoby, która na stanowisku Kierownika produkcji będzie odpowiedzialna za:

 

 • Zarządzanie procesem produkcji pasz – tworzenie planu produkcji, monitorowanie procesów, optymalizacja kosztów i czasu
  produkcji
 • Współpraca z elektromechanikiem – zapewnienie ciągłości produkcji, dbanie o sprzęt, szybka reakcja i naprawa maszyn
 • Wykorzystywanie maksymalnych możliwości produkcji, jednocześnie zachowując standardy jakości – spełniając normy i obowiązujące procedury
 • Wdrożenie planu funkcjonowania oraz serwisowania zakładu
 • Odpowiedzialność za zachowanie zasad bezpieczeństwa BHP na obszarze wytwórni pasz
 • Koordynacja i nadzór nad gospodarką magazynową wytwórni
 • Prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie przebiegu procesu produkcyjnego
 • Współpraca z innymi działami firmy – z zakresu logistyki, magazynowania, marketingu, rekrutacji i sprzedaży.

Aby zakres tych zadań wykonywać na najwyższym poziomie potrzebujemy osoby, która ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (produkcja pasz) oraz w zarządzaniu zespołem. Zna praktyczne zagadnienia dotyczące norm jakości i technologii produkcji pasz. Stale się rozwijamy i szukamy osób, które również stawiają na rozwój i są otwarte na informację zwrotną oraz poszerzenie kompetencji – zarówno merytorycznych, jak i interpersonalnych.

Oferujemy udział w tworzeniu procesów i procedur oraz realny wpływ na funkcjonowanie nowopowstałej, zautomatyzowanej wytwórni z nowoczesnymi maszynami, a także wdrożenie stanowiskowe i wsparcie przełożonego oraz współpracowników.

Informacje praktyczne:

 

 • Praca w nowoczesnej wytwórni pasz
 • Miejsce pracy: Krasnosielc, pow. makowski
 • Umowa o pracę
 • Możliwość udziału w szkoleniach oraz dodatkowych projektach, jak organizacja i uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, a także dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego.

W pracy kierujemy się takimi wartościami jak sumienność, samodyscyplina, odpowiedzialność i zaangażowanie, uczciwość, lojalność, poufność, a także szczerość i wzajemny szacunek. Ważne jest dla nas, aby osoba dołączająca do zespołu charakteryzowała się podobnym podejściem do wykonywanych obowiązków.

Informacje kontaktowe:

 

Więcej szczegółów dowiesz się pod numerem 791 309 209, a jeśli chcesz abyśmy to my skontaktowali się z Tobą – wypełnij formularz poniżej w tytule wpisując Kierownik produkcji.

Pamiętaj o zawarciu w CV klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Czekamy na Twoje CV