Produkt Polski
Produkt Polski
Skontaktuj się z nami biuro@prozi.pl +48 536 491 657

Doradca żywieniowy ds. bydła

Wyobraź sobie pracę w miejscu, gdzie innowacje spotykają się z tradycją , wśród ludzi będących prawdziwymi pasjonatami rolnictwa, gdzie możesz liczyć na wparcie ekspertów, a rozwój zawodowy zależy przede wszystkim od Ciebie.

W PROZI stawiamy na otwartą komunikację i współpracę, co pozwala nam tworzyć miejsce, w którym Twoja praca MA znaczenie. Zakład został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju i utrzymaniu efektywności na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji pasz i premiksów dla zwierząt hodowlanych. Wykorzystujemy najnowsze technologie i innowacyjne, zautomatyzowane procesy produkcyjne, aby zapewnić bezpieczne produkty dla polskich gospodarstw.

Łącz siły z naturą – buduj zrównoważone, przyszłościowe gospodarstwa z Nami jako Doradca żywieniowy ds. bydła.

 

Zakres odpowiedzialności osoby, która dołączy do Zespołu to:

 

  • Wsparcie sprzedaży Partnerów Biznesowych (Dystrybutorów) poprzez współpracę z pracownikami oraz serwisowanie bezpośrednich Klientów Dystrybutora, tj. układanie dawek żywieniowych, pomoc w rozwiązywaniu problemów w stadzie, dążenie do wzrostu efektywności gospodarstw
  • Szkolenie pracowników dystrybutora w zakresie oferty produktowej PROZI oraz szkolenia i wsparcie sprzedażowe
  • Realizacja strategii sprzedaży produktów marki PROZI
  • Udział w spotkaniach podsumowujących, raportowanie wyników, ścisła współpraca z działem marketingu

Poszukujemy osoby, która bardzo dobrze zna branżę rolniczą i chciałaby się rozwijać w tym kierunku oraz maa doświadczenie na analogicznym stanowisku (sprzedaż, branża rolnicza). Zależy nam, aby osoba dołączająca do Zespołu potrafiła nawiązywać i podtrzymywać długofalowe relacje, była zaangażowana i potrafiła realizować wyznaczone sobie cele, a także lubiła analizować fakty, dociekać do źródeł problemu i znajdować rozwiązania. Ponadto charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, dobrze obsługuje pakiet Office (Word, Excel, Power Point) i posiada czynne prawo jazdy kat. B.

Informacje praktyczne:

 

  • Sprzęt niezbędny do wykonywania swoich obowiązków (laptop, telefon, samochód)
  • Miejsce pracy: centralna oraz północno-wschodnia część Polski oraz siedziba firmy
  • Siedziba firmy: Krasnosielc, pow. Makowski
  • Umowa o pracę oraz jasne zasady wynagradzania w oparciu o system prowizyjny
  • Praca na samodzielnym stanowisku we współpracy z przełożonym oraz innymi osobami w zespole
  • Możliwość udziału w szkoleniach oraz dodatkowych projektach, jak organizacja i uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, a także dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

W pracy kierujemy się takimi wartościami jak sumienność, samodyscyplina, odpowiedzialność i zaangażowanie, uczciwość, lojalność, poufność, a także szczerość i wzajemny szacunek. Ważne jest dla nas, aby osoba dołączająca do zespołu charakteryzowała się podobnym podejściem do wykonywanych obowiązków.

Informacje kontaktowe:

 

Więcej szczegółów dowiesz się pod numerem 791 309 209, a jeśli chcesz abyśmy to my skontaktowali się z Tobą – wypełnij formularz poniżej w tytule wpisując Doradca żywieniowy ds. bydła.

Pamiętaj o zawarciu w CV klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Czekamy na Twoje CV